مزایای دندانپزشکی تحت بیهوشی کلینیک دندانپزشکی ترنج
فلکه دوم تهرانپارس ، فرجام شرق ، روبروی اداره برق

مزایای مهم و انواع دندانپزشکی تحت بیهوشی در کلینیک دندانپزشکی ترنج

 

(دندانپزشکی تحت بیهوشی در غرب تهران)

انواع دندانپزشکی تحت بیهوشی در کلینیک دندانپزشکی ترنج

2_ دندانپزشکی تحت بیهوشی عمومی :

جالب است بدانید که این نوع بیهوشی از بیهوشی موضعی متفاوت است دندانپزشکی تحت بیهوشی عمومی باعث کاهش هوشیاری و ایجاد خواب عمیق در بیمار می شود. این فرم بیهوشی ممکن است در مواردی از جراحی های طولانی مدت یا پیچیده دندان ها مانند استخراج دندان  استفاده شود. همچنین ممکن است برای بیمارانی که دچار اضطراب شدید (یا حتی غیرقابل کنترل) و همچنین برای کودکان یا افراد معلول که قادر به کنترل اقداماتشان نیستند، استفاده شود.

1_ دندانپزشکی تحت بیهوشی محلی :

جالب است بدانید که دندانپزشکی تحت بیهوشی محلی برای خنثی کردن درد در ناحیه خاص دندان ها و لثه ها و جلوگیری از احساس ناراحتی بیمار در طی یک عمل دندان استفاده می شود. دو نوع بی حسی موضعی وجود دارد: موضعی و تزریقی. بی حسی موضعی بی حس کننده سطح لثه ها است. این فرم با یک  اسپری استفاده می شود و اغلب قبل از تزریق قالب استفاده می شود. بیهوشی موضعی کمک می کند تا احساس  خارش نکنید.

 

کلینیک دندانپزشکی ترنج :

باید بگوییم که برای عدم تجویز بیهوشی در دندانپزشکی موارد منع بسیار کمی وجود دارد، اما با این وجود بهترین دندانپزشک در کلینیک دندانپزشکی ترنج ابتدا تمامی شرایط بیمار را می سنجد و پس از آن اقدام به درمان دندانپزشکی تحت بیهوشی در کلینیک دندانپزشکی ترنج می کند.

مزایای دندانپزشکی تحت بیهوشی در کلینیک دندانپزشکی ترنج

1_  ایمنی :

تمام داروهای مورد استفاده در دندانپزشکی تحت بیهوشی دارای تاییدیه FDA هستند. بنابراین ابتلا به عوارض خطرناک دارویی در بیمار بسیار نادر است.

2_ فراموشی :

بهتر است بدانید که دوز بالای بنزودیازپین ها باعث می شود که بیماران پس از اتمام درمان چیز زیادی از آن به یاد نیاورند. این مزیت برای بیماران مبتلا به ترس دندانپزشکی بسیار عالی است، زیرا چیزی از وقایع طول درمان به یاد نمی آورند. بنابراین احتمال تمایل آن ها برای برگشت و از سرگیری درمان در دوره های بعدی بیشتر خواهد بود.

3_  قادر به پاسخگویی :

در این روش هر چند به دلیل استفاده از داروی بیهوشی کمی احساس گیجی و بی حالی می کنید، اما همچنان بیدار هستید و می توانید واکنش نشان دهید. از آن جا که در طول درمان بیدار هستید، می توانید گوش دهید و به سوالات دندانپزشک خود در صورت نیاز پاسخ دهید.