Search
Close this search box.

بهترین دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت در شرق تهران

امروزه خدمات دندانپزشکی یکی از پرهزینه‌­ترین و اساسی‌­ترین خدمات مورد نیاز هر فرد و خانواده­ محسوب می­‌شود.

شرکت­‌های بیمه معمولا این هزینه‌­ها را پوشش نمی‌­دهند و بعضی از بیمه­‌ها که این هزینه‌­ها را در قالب بیمه تکمیلی درمان پوشش می­‌دهند، سقف محدودی را برای پرداخت هزینه‌­های دندانپزشکی تعیین می‌­کنند.

دارنده بیمه بانک تجارت در صورتی که به کلینیک‌­های دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت در شرق تهران مراجعه کند، بیمه، هزینه بسیاری از خدمات دندانپزشکی بیمه شونده را براساس شرایط قرارداد (بیمه نامه)، پرداخت می‌­کند.

آدرس: فلکه دوم تهرانپارس ، فرجام شرق ، روبروی اداره برق ، کلینیک دندانپزشکی ترنج [مسیریابی با گوگل مپ]

تماس با کلینیک در ساعات 9 تا 21: 02177737762

تماس در ساعات غیرکاری به صورت شبانه‌روزی جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان: 09196599211

کلینیک دندانپزشکی ترنج در شرق تهران

دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت در تهران

خدمات دندانپزشکی یک روش درمانی برای بازیابی دندان‌هایی که خراب شده و نیاز به ترمیم دارند، است.

توجه و ترمیم دندان­‌ها برای ادامه زندگی هر فردی لازم و ضروری به حساب می­‌آید. همه افراد به دلیل هزینه‌­های بالا این خدمات، قادر به انجام آن نیستند؛ از این رو بانک تجارت با بستن قرارداد با بعضی از دندانپزشکی‌­ها، کمک قابل توجه و ارزنده­‌ای به بیماران عزیز کرده است.

مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بانک تجارت، بیشتر خدمات ترمیمی و دندانسازی را تحت پوشش این بیمه به حساب می‌آورند.

نحوه استفاده از بیمه در دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت شرق تهران

نحوه استفاده از بیمه به این صورت است که بیمار هزینه­‌های مربوط به یک سری از خدمات مربوط به دندان خود را پرداخت می‌­کند و سپس نامه‌­ای معتبر و مهر شده از کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت را دریافت می­‌کند.

در اقدام بعدی، بیمار به بیمه مراجعه می­‌کند و از طریق بیمه تجارت، هزینه مربوط به خدمات دندانپزشکی تحت پوشش را دریافت می­‌کند؛ بنابراین پس از پایان دوره درمان در کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت، با قید نامه بیمه‌گر را از اطلاعات لازمه مطلع می‌­کنید.

کلیه مشخصات درج شده در نامه، اعم از هزینه، برند و تاریخ انجام کار برای بیمار و مشخصات بیمار شامل نام و نام خانوادگی است که باید توسط یکی از دندانپزشکان طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت در تهران مهر شده باشد.

بیمه شونده با مراجعه به بیمه و به همراه داشتن نامه، هزینه­‌های پرداخت شده تحت پوشش بیمه بانک تجارت را دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است که نحوه پرداخت بسته به نوع درمان، طول درمان و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز متفاوت است.

خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه بانک تجارت

داشتن دندان­‌های زیبا و سالم به دلیل مراقبت مداوم و رعایت اصول بهداشت دهان و دندان است. زیبایی، سلامت و یکنواختی دندان­‌ها می‌­تواند منجر به لبخندی زیبا شود و این لبخند زیبا نقش مهمی در چهره افراد دارد.

برخی افراد به طور ذاتی دندان‌­های سالم و زیبایی دارند و دندان‌­های‌شان به دلیل مراقبت مداوم، مشکلی ندارد.

اما پوسیدگی دندان، ناهماهنگی، عفونت دندان و لثه و بسیاری موارد دیگر همگی به مراقبت و درمان دندان نیاز دارند.

هدف از خدمات دندانپزشکی درمان و رفع مشکلات دهان و دندان است. در حال حاضر با پیشرفت فناوری و دانش دندانپزشکی خدمات زیبایی متنوعی در مطب­‌های دندانپزشکی به بیماران ارائه می­‌شود که تنوع آن بسیار بالا است.

بنابراین خدمات و درمان­‌های دندانپزشکی به خدمات پزشکی، خدمات ترمیمی و خدمات زیبایی طبقه بندی می‌­شوند.

خدمات دندانپزشکی شامل موارد مختلفی است که در مطب­‌ها و به صورت تخصصی توسط دندانپزشکان ارائه می‌شود.

لازم به ذکر است که باید برای حفظ سلامت دندان­‌ها، بهترین خدمات تخصصی دندانپزشکی را دریافت کنید. سپس می‌توانید مطمئن باشید که دندان­‌های شما برای مدت طولانی آسیب نخواهند دید.

شما می­توانید خدمات جرم گیری دندان، عصب کشی دندان یا روت کانال، کشیدن دندان عقل، پرکردن یا ترمیم دندان و هر خدمات دندانپزشکی به غیر از ایمپلنت و ارتودنسی دندان را با پوشش بیمه کامل یا جزئی طبق تعرفه دندانپزشکی بانک تجارت دریافت کنید.

بهترین کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت در تهرانپارس

انجام انواع مختلف ترمیم‌­های دندانی که یکی از پر هزینه‌­ترین شیوه­‌های درمانی را در بین سایر خدمات دارد و کیفیت و برندهای انتخابی در به کارگیری این روش‌­ها، نقش تعیین کننده و موثری در دوام و پایداری کارگذاشته شده در فک بیمار دارد.

کلینیک دندانپزشکی ترنج، معتبرترین و بهترین کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با بانک تجارت در شرق تهران است که خدمات خود را تحت پوشش بیمه بانک تجارت ارائه می‌­دهد.

اگر شما جزو افراد تحت پوشش بیمه بانک تجارت هستید، می‌­توانید در کلینیک دندانپزشکی ترنج با اعتماد کامل خدمات مورد نیاز خود را از طریق این بیمه با قیمتی مناسب و ارزان، با کیفیت بسیار بالا و رعایت کلیه پروتکل­‌های بهداشتی دریافت کنید.

افراد واجد شرایط استفاده از خدمات بیمه بانک تجارت در کلینیک دندانپزشکی

کلیه بیماران از تمامی مناطق تهران اعم از شمال تهران، جنوب تهران، شرق و غرب تهران که تحت پوشش خدمات بیمه‌ای بانک تجارت هستند، بدون هیچ محدودیتی مجاز به مراجعه به کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت در شرق تهران هستند.

بنابراین در هر منطقه‌­ای که زندگی می‌­کنید، در صورت داشتن بیمه بانک تجارت، به راحتی می­‌توانید به مطب دندانپزشکی ترنج که مکان بسیار مناسب و قابل دسترس از هر نقطه از تهران دارد، مراجعه و خدمات تخصصی با کیفیتی بالا را دریافت کنید.

روش پرداخت هزینه خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه بانک تجارت چگونه است؟

نحوه پرداخت هزینه این خدمات کاملا به نوع درمان، تعداد جلسات درمانی و مدت زمان درمان بستگی دارد. حتما می‌دانید که خدماتی مانند عصب کشی، جرم گیری و ترمیم با بیمه تجارت قابل انجام است؛ با توجه به اینکه شما نیاز به کدام یک از این خدمات داشته باشید، تعرفه بیمه شما متغیر خواهد بود. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد تعرفه دندان پزشکی با بیمه بانک تجارت با ما تماس بگیرید.

ترنج، بهترین دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت در تهران

همه افراد برای داشتن لبخندی زیبا و دندان‌­هایی سالم نیاز به خدمات و درمان­‌های دندانپزشکی دارند. از آنجایی که زیبایی دندان­‌ها تاثیر مستقیمی بر زیبایی چهره دارد، افراد سعی می‌­کنند مراقب دندان­‌های خود باشند.

بیمه بانک تجارت طیف وسیعی از خدمات دندانپزشکی را بر اساس شرایط و ضوابط خاص، تحت پوشش قرار می‌­دهد.

مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت در شرق تهران برای رفاه حال مردم خدمات دندانپزشکی را با کیفیت بالا تحت پوشش این بیمه ارائه می‌­دهند.

همانطور که پیش تر اشاره کردیم بیمه بانک تجارت کلیه خدمات دندانپزشکی به غیر از ایمپلنت و ارتودنسی را تحت پوشش قرار می‌­دهد.

برای حفظ سلامت دندان­‌ها باید بهترین خدمات تخصصی دندانپزشکی را دریافت کنید چرا که می‌­توانید مطمئن باشید که دندان­‌های شما برای مدت طولانی آسیب نخواهند دید. کلینیک دندانپزشکی ترنج با بالاترین کیفیت و ارزان­‌ترین قیمت، خدمات درمانی را تحت پوشش بیمه تجارت ارائه می‌­دهد. ترنج لبخندی جذاب را به شما هدیه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه تجارت

برای رزرو وقت لطفا فرم زیر را تکمیل کنید در اسرع وقت با یکی از شماره های کلینیک (02177737762 ، 02177702655) برای قطعی کردن نوبت‌تان با شما تماس می‌گیریم.

درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. به زودی پذیرش کلینیک برای تعیین زمان معاینه و پاسخ به سوالات‌تان با شما تماس خواهد گرفت.