Search
Close this search box.

دندانپزشکی طرف قرارداد بانک صادرات

بیمه دندانپزشکی یکی از مهمترین بیمه‌­ها محسوب می­‌شود. اگر دندان درد را تجربه کرده و هزینه‌­های بالای دندانپزشکی را چشیده باشید، می‌­دانید بیمه­‌ای که خدمات دندانپزشکی را تحت پوشش قرار دهد، چقدر مهم است.

خدمات دندانپزشکی یکی از گران­ترین خدمات پزشکی است که بیش از 20 درصد از کل هزینه‌­های پزشکی و دارویی را به خود اختصاص می‌­دهد.

خدمات دندانپزشکی به دلیل هزینه­‌های بالا معمولا تحت پوشش بیمه پایه قرار نمی‌­گیرند.

پوشش بیمه دندانپزشکی طرف قرارداد بانک صادرات یکی از مهم­ترین پوشش­‌های بیمه از نظر کاربرد گسترده و نوع استفاده آن است.

دندانپزشکی‌های طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در تهران

بیمه صادرات با تعدادی از کلینیک‌­ها و مطب­‌های دندانپزشکی قرارداد دارد که بیمه شدگان این مجموعه می‌­توانند با مراجعه به این مراکز و دریافت معرفی نامه از خدمات استفاده کنند.

برای اینکه از خدمات بیمه استفاده کرد باید ابتدا در کلینیک معاینه انجام شود. سپس طرح درمان برای بیمار تهیه و به مراکز بیمه برای تایید آن مراجعه کرد.

برخی از بیمه شدگان بیمه صادرات تصور می­‌کنند دندانپزشکی طرف قرارداد بانک صادرات از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و بدون بررسی این مراکز و تحقیق در مورد کیفیت این کلینیک‌­ها، به مراکز غیر طرف قرارداد مراجعه می‌­کنند که در این صورت هزینه­‌های دندانپزشکی خود را آزاد حساب می‌­کنند و ضرر می‌­بینند.

بسیاری از مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در تهران و دیگر شهرها، مراکز خصوصی و باکیفیت بالا بوده که با هزینه کم­تر خدمات فوق العاده‌­ای به بیماران ارائه می­‌کنند.

بیمه شدگان در این مراکز فقط باید هزینه‌­های فرانشیز و موارد خارج از تعهد مانند ایمپلنت را پرداخت کنند؛ باقی هزینه‌­ها را بیمه به مرکز پرداخت خواهد کرد.

خدمات تحت پوشش دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در تهرانپارس

شما می‌­توانید خدمات زیر را در مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در شرق تهران، با پوشش بیمه‌ای کامل یا جزئی دریافت کنید:

  • جرم گیری دندان
  • کشیدن دندان عقل
  • پروتز دندان
  • پرکردن (ترمیم) دندان
  • جراحی دندان
  • ارتودنسی
  • عصب کشی یا روت کانال
  • بروساژ دندان
  • و دیگر خدمات مربوط به دندان به غیر از ایمپلنت

شیوه پرداخت هزینه‌های دندانپزشکی تحت پوشش بیمه بانک صادرات چگونه است؟

نحوه پرداخت هزینه‌­های دندان بسته به نوع درمان، طول درمان و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز متفاوت است.

برای دریافت هزینه از بیمه ابتدا به کلینیک دندانپزشکان طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در تهران مراجعه نمایید.

سپس به یکی از شعب بیمه صادرات مراجعه و مدارک لازم را ارائه کنید.

با ارائه مدارک لازم معرفی نامه بگیرید و یا به مراکزی مراجعه کنید که امکان صدور آنلاین معرفی نامه را داشته باشند.

در این صورت ابتدا بیمه‌گر پایه و سپس بیمه صادرات تعهدات خود را تا سقف تعیین شده پرداخت می‌­کند و بیمه‌گر فقط باید مبلغی را به عنوان فرانشیز پرداخت کند.

اگر طبق شرایطی، بیمه گذار به یکی از مراکز طرف قرارداد با بیمه صادرات مراجعه کند، اما با بیمه‌ گران پایه قرارداد نداشته باشد، علاوه بر پرداخت فرانشیز، باید تعهدات بیمه‌گر پایه را هم خود بپردازد.

در صورتی که بیمه گذار به یکی از مراکز دندانپزشکی‌ مراجعه کند که با بیمه صادرات قرارداد نداشته باشد، باید همه هزینه‌­ها را بپردازد و سپس با ارائه مدارک لازم بعد از دریافت سهم بیمه‌گر پایه، باید به یکی از شعب پرداخت خسارت بیمه صادرات مراجعه کند و هزینه‌های دندانپزشکی خود را دریافت کند.

لازم به ذکر است که این هزینه­‌ها بر اساس تعرفه‌‌های مصوب، مقررات بیمه و آیین­ن‌امه­‌های مربوطه محاسبه و به بیمه‌گذار پرداخت خواهد شد.

برای اطلاع از مبلغ دقیق و نحوه پرداخت هزینه دندانپزشکی با ما تماس بگیرید.

بیمه طرف قرارداد دندانپزشکی بانک صادرات چه مزیتی دارد؟

هزینه­‌های غیرقابل پیش‌بینی بیماری­‌های دهان و دندان و نگرانی‌­های مالی ناشی از آن، اهمیت خرید بیمه صادرات را دو چندان می­‌کند.

در حال حاضر با توجه به تعداد بالای مراکز طرف قرارداد با بانک صادرات، متقاضیان این بیمه زیاد شده‌­اند.

در صورت مراجعه به دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در تهران، کلیه هزینه‌ها تا سقف تعهدات بیمه‌نامه در همان مرکز درمانی توسط بیمه پرداخت می‌­شود.

به همین دلیل یکی از مزایای این بیمه تعداد مراکز درمانی است که با آنها قرارداد دارد.

معیارهای خرید بیمه طرف قرارداد دندانپزشکی چیست؟

برای انتخاب بهترین بیمه دندانپزشکی ابتدا باید دقیقا مشخص کنید که به چه خدماتی نیاز دارید و با توجه به پوشش و بودجه مورد نیاز بیمه خود را تهیه کنید.

یکی از مهمترین معیارها در انتخاب بیمه طرف قرارداد دندانپزشکی پوشش تمامی نیازهای بیمه شدگان است.

به عنوان مثال، اگر فردی برای عصب کشی نیاز به بیمه دندانپزشکی داشته باشد، اما بیمه‌­ای را انتخاب کند که عصب کشی را پوشش نمی‌­دهد، در این صورت فرد نمی‌­تواند از بیمه خود استفاده کند.

یکی دیگر از پارامترهای مهم در انتخاب بهترین بیمه دندانپزشکی، گستردگی و کیفیت مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد است.

هر بیمه‌­ای با تعدادی از مراکز درمانی قرارداد دارد، پس بهتر است قبل از خرید بیمه، لیست این مراکز را بررسی کرده و با انجام تحقیقات لازم از کیفیت آنها مطمئن شوید.

معیار مهم دیگر سقف تعهدات پوشش دندانپزشکی در بیمه مورد نظر است.

بعضی از مراکز بیمه سقف محدودی را برای این پوشش در نظر می­‌گیرند، اما بعضی از بیمه‌­ها سقف تعهد بیشتری را ارائه می­‌دهند.

بیمه دندانپزشکی طرف قرارداد بانک صادرات بیمه­‌ای است که با مراکز عالی دندان قرارداد دارد و طیف وسیعی از خدمات دندانپزشکی را پوشش می‌­دهد.

بیمه صادرات، بهترین راه جبران هزینه های دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی همانطور که از نام آن پیداست بیمه‌­ای برای پوشش هزینه­‌های دندانپزشکی است.

این هزینه­‌ها شامل هزینه جرم گیری، کشیدن، ترمیم، عصب کشی، ارتودنسی و جراحی و… است که هر کدام بسته به بیمه­‌ای که تحت پوشش آن هستید، هزینه­‌های آن جبران می‌­شود.

با توجه به مطالبی که در این مقاله به آن اشاره کردیم، بیمه صادرات معیارهای لازم و ضروری یک بیمه دندانپزشکی به صرفه را دارا می­‌باشد و می‌­تواند راهی مطمئن برای جبران هزینه‌­های دندان شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رزرو وقت لطفا فرم زیر را تکمیل کنید در اسرع وقت با یکی از شماره های کلینیک (02177737762 ، 02177702655) برای قطعی کردن نوبت‌تان با شما تماس می‌گیریم.

درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. به زودی پذیرش کلینیک برای تعیین زمان معاینه و پاسخ به سوالات‌تان با شما تماس خواهد گرفت.