Search
Close this search box.

ایمپلنت کره‌ای

هزینه ایمپلنت دندان به همراه جراحی و روکش در کلینیک دندانپزشکی ترنج در شرق تهران از 10,500,000 تومان شروع می‌شود، البته هزینه قطعی پس از معاینه کلینیکی خدمت شما اعلام خواهد شد.

در ایران از ایمپلنت کره ای استقبال بسیاری زیادی شده است زیرا این نوع ایمپلنت جنس و کیفیت بسیار مرغوبی دارد. علاوه بر این برای بیمار هزینه زیادی در بر نخواهد داشت و در اکثر موارد نتیجه آن موفقیت آمیز خواهد بود.

قیمت ایمپلنت کره‌ای و سوئیسی که در کلینیک دندانپزشکی ترنج موجود می‌باشد.

ناممدلقیمت به میلیون تومان
straumannسوئیسی درجه یک26
SLA active) SIC)سوئیسی درجه یک22
سوئیسی بزریلی (neodent)سوئیسی درجه یک17
osstemکره‌ای درجه یک12.5
Dentisکره‌ای اقتصادی10.5

امروزه افرادی که دندان های خود را به هر دلیلی از دست داده اند می توانند از این روش درمانی استفاده کنند، ایمپلنت به گونه ای طراحی شده است که بیشترین شباهت را با دندان طبیعی داشته باشد به همین این روش همواره نتیجه بخش خواهد بود.

شرکت های مختلف همواره با کمک فناوری های جدید به دنبال ساخت و طراحی بهترین و مرغوب ترین ایمپلنت های دندان هستند.

برای مشاوره و معاینه رایگان توسط متخصص فرم زیر را تکمیل نمایید، پذیرش کلینیک برای هماهنگی زمان دقیق معاینه با شما تماس خواهد گرفت.

هر کدام از شرکت ها یک سری مواد مخصوص به خود را برای ساخت پایه ایمپلنت استفاده می کنند به همین دلیل قیمت خرید ایمپلنت های شرکت های متنوع با یکدیگر متفاوت است.

قیمت انجام ایمپلنت به برند آن و به جراحی که این عمل را انجام می دهد بستگی دارد به همین خاطر نمی توان به طور دقیق و قطعی تنها نوع برند را در مثبت بودن نتیجه جراحی در نظر گرفت.

همچنین بخوانید: ایمپلنت برای افراد دیابتی امکان پذیر است؟

شاید برای شما سوال پیش آید که ایمپلنت کره ای خوبه؟ ایمپلنت کره ای بهتره یا سوئیسی ؟ پس با ادامه مطلب همراه ما باشید تا پاسخ سوال ایمپلنت کره ای ای یا سوئیسی را دریافت نمایید.

قیمت ایمپلنت کره ای

کاشت ایمپلنت به طور کلی هزینه زیادی برای بیمار خواهد داشت به همین خاطر بهتر است قبل از اقدام برای کاشت ایمپلنت در مورد انواع برند های آن و قیمت مربوط به آنها اطلاعات کافی داشته باشید تا از این طریق بهتر بتوانید تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.

موفقیت ایمپلنت به پارامتر های متعددی بستگی دارد و صرفاً نوع برند آن را نمی توان تنها عامل تاثیرگذار در نتیجه ایمپلنت معرفی کرد. امروزه در بیشتر موارد دندان پزشکان ایمپلنت کره ای را پیشنهاد می کنند زیرا از هر لحاظ قابلیت های ویژه و مناسبی دارد.

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت ایمپلنت کره ای همین الان با ما تماس بگیرید.

قیمت ایمپلنت های کره ای بسته به عوامل مختلف، متفاوت است. هر شرکت ویژگی ها و معیارهای خاصی در تولید ایمپلنت در نظر می گیرد. مطلع بودن از ویژگی ها و رنج قیمت هر نوع ایمپلنت به شما در تصمیم گیری کمک شایانای خواهد نمود.

یکی از مهم ترین سوالات طرفداران ایمپلنت این است که بهترین برند ایمپلنت کره ای کدام است و چگونه می توان به قیمت ایمپلنت کره ای 1400 دسترسی یافت.

جنس ایمپلنت، کشور سازنده، نوع متریال، زمان کاشت، پزشک متخصص همگی روی قیمت ایمپلنت کره ای تاثیر گذار است. به همین دلیل بهتر است با ویژگی ها و معیارهای خود یک شرایط ایده آل و مناسب را بیابید.

مقایسه ایمپلنت کره ای و سوئیسی

ایران با کشورهای شرق آسیا ارتباط خوبی دارد به همین دلیل بیشتر خدمات ایمپلنت در ایران با ایمپلنت های کره ای انجام می شوند. ایمپلنت های کره ای از کیفیت پایین تا بالا را دارند هر فرد بسته به بودجه خود یکی از انواع ایمپلنت ها را انتخاب می نماید.

شما با بهره گیری از ایمپلنت های کره ای با کیفیت می توانید دندان های سالم و زیبا داشته باشید.

ایمپلنت های سوئیسی از درجه کیفیت بالایی برخوردار هستند. قیمت ایمپلنت های سوئیسی بسیار بالاتر از ایمپلنت های کره ای است. البته در نظر داشته باشید که ایمپلنت های جنس خوب کره ای نیز مزایای بسیار زیادی را دارا است.

ایمپلنت اشترومن
ایمپلنت اشترومن

انواع برند ایمپلنت کره ای ویژگی ها و مدل های مختلف دارند، اشترومن، اس پی ای، نئوبابوتک و اس ای سی بیمار همواره خواستار تهیه ایمپلنت ماندگار و مقاوم با قیمت مناسب است، ایمپلنت های جنس خوب کره ای که با معیار های افراد مخلف مطابقت دارند بنابراین استفاده از آن بسیار رایج شده است.

ایمپلنت های دیگری در کنار ایمپلنت با کیفیت برند کره ای مورد استقبال علم دندان پزشکی قرار گرفته است، ایمپلنت سوئیسی یکی از این مثال ها است.

همانطور ایران با کشورهای شرقی آسیا رابطه خوبی دارد به همین دلیل واردات ایمپلنت کره ای نسبتاً آسان و کم دردسرتر است همین موضوع موجب کاهش هزینه های زیاد واردات این ایمپلنت به داخل کشور شده است.

البته باید توجه داشته باشید که برند کره، ایمپلنت های بی کیفیت و نامناسبی نیز دارد بنابراین حتماً قبل از اقدام برای جراحی از کیفیت ایمپلنت دندان خود اطمینان کافی کسب کنید.

یکی از مزایای همیشگی و مهم برند کره ای نسبت به ایمپلنت های سوئیسی و یا حتی سایر ایمپلنت های مرغوب دیگر، هزینه پایین تر آنها است، بسیاری از افراد به دلیل هزینه ایمپلنت سوئیسی و آلمانی اصلاً به سراغ ایمپلنت دندان نمی روند اما به یاد داشته باشید شما با هر بودجه ای که دارید می توانید ایمپلنت مرغوب کره ای را زیر نظر جراحی توانا و کار بلند انجام دهید.

ایمپلنت سوئیسی
ایمپلنت سوئیسی

شرکت های سوئیسی اشترومن، نئو بایوتک، اس پی ای و … همواره از راهکار ها و طرح های جدید استقبال می کنند بسیاری از ایمپلنت های این شرکت ها در سطح جهانی مورد استفاده قرار می گیرند، کیفیت بالای ایمپلنت سوئیسی زیبایی و دوام دندان هاجدید شما را تضمین خواهد کرد به شرطی که جراح منتخب شما از قابلیت های مورد انتظار برخوردار باشد، البته یکسری مشکلات مالی و اقتصادی، بیمار را برای انجام ایمپلنت سوئیسی منصرف می کنند، بیمار باید با توجه در نظر گرفتن شرایط ایمپلنت مناسبی برای دندان خود انتخاب نماید.

ایمپلنت کره ای بهتر است یا آلمانی

برند ایمپلنت کره ای و آلمانی جزء پرفروش ترین برند های ایمپلنت در سرتاسر جهان هستند که بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، نمی توان گفت که این برندها بی عیب و نقص هستند بلکه یکسری مزایا و معایبی نیز برای هرکدام از این ایمپلنت ها می توان نام برد که بیمار حتما باید قبل از اقدام برای عمل، آنها را در نظر داشته باشد تا در نهایت ایمپلنت مناسبی را انتخاب کند.

قیمت از جمله تفاوت های آشکار و پررنگ بین ایمپلنت کره ای و آلمانی است که برای بیمار اهمیت بسیار زیادی دارد. ایمپلنت آلمانی به مراتب از ایمپلنت کره ای گران تر است، کیفیت این نوع ایمپلنت بسیار بالا است ولی بسیاری از بیماران به دلیلی قیمت بالای این نوع ایمپلنت از انتخاب آن صرف نظر می کنند. ایمپلنت های کره ای تنوع بالایی نیز دارد و شما می توانید با قیمتی مناسب و پایین تری بهترین و بصرفه ترین ایمپلنت دندان را تهیه نمایید.

از نظر کیفیت ایمپلنت آلمانی امتیاز بالاتری دارد ولی ایمپلنت کره ای نیز از مرغوبیت بالایی برخوردار است به همین خاطر بیمار بدون هیچگونه مشکلی می توانند با هزینه کمتری دندان های زیبا و سالمی برای خود داشته باشند، ایمپلنت کره ای در اکثر کلینیک ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد ولی تهیه ایمپلنت آلمانی اندکی سخت است و به این آسانی در دسترس نیست.

همچنین بخوانید: هزینه ایمپلنت دندان با بیمه

توجه داشته باشید که نتیجه ایمپلنت آلمانی به مراتب بهتر از ایمپلنت های کره ای است زیرا این نوع ایمپلنت از ویژگی مطلوب بیشتری برخوردار است ولی با این وجود استفاده از برند کره ای با هزینه پایین تر انتخاب درست تری است زیرا با اطمینان می توان گفت کیفیت و دوام برندهای کره ای مناسب و قابل قبول است و نیازی به تهیه ایمپلنت آلمانی نیست.

ایمپلنت کره ای بهتر است یا آمریکایی

برای انتخاب درست ایمپلنت آمریکایی و یا کره ای باید اطلاعات کافی و مناسبی در مورد ویژگی های ان نوع ایمپلنت ها داشته باشیم، کشور امریکا با به کار گیری روش های نوین پیشرفت زیادی در ساخت تجهیزات پزشکی کرده است، امروزه برند بایوهورایزن به عنوان یکی از معروف ترین برندهای ایمپلنت آمریکایی در سطح جهانی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است، یکسری تکنیک های جدید و ویژه ای برای طراحی این نوع ایمپلنت به کار گرفته شده است که موجب کیفیت بالا و درجه یک آن شده است.

اینترالاک نیز یک برند آمریکایی پرفروش است که حتی در ایران نیز مورد توجه قرار گرفته است، تمامی این برندهای آمریکایی کیفیت ویژه ای دارند و به احتمال بسیار بالا نتیجه درمان به کمک این ایمپلنت ها موفقیت آمیز خواهد بود ولی برخی از افراد شاید نتوانند هزینه این ایمپلنت ها را پرداخت نمایند علاوه بر این بسیاری از قطعات برندهای آمریکایی در ایران یافت نمی شود بنابراین استفاده از ایمپلنت کره ای ترجیح داده می شود.

بسیاری از دندان پزشکان و متخصصان استفاده از ایمپلنت های کره ای را پیشنهاد می کنند، تمامی برندهای ایمپلنت های کره ای با توجه به ویژگی های ممتازی که دارند مورد تایید هستند، گاه برخی از افراد به اشتباه گمان می کنند هزینه مناسب تر این ایمپلنت های نشان دهنده کیفیت کم آنها است اما باید بدانید ایمپلنت های کره ای به راحتی می تواند با ایمپلنت های اروپایی نیز رقابت کند زیرا امتیاز طراحی ایمپلنت کره ای بسیار بالا است.

بهترین نوع ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای سون مدیکس از جمله معتبر ترین و بهترین ایمپلنت های دندانی کره است.

این ایمپلنت استحکام بالایی نیز دارد علاوه بر این ایمپلنت مگاژن نیز یکی دیگر از بهتر ین ایمپلنت های دندان کره است که با توجه به ساختار فوق العاده که دارد طول مدت درمان را تا حد زیادی کاهش داده است، همچنین سازگاری بالایی با ساختار استخوان فک دارد و هیچ آسیبی به این ناحیه وارد نخواهد کرد.

ایمپلنت کره ای چاریم یکی از برترین ایمپلنت های کره است.

بهترین مارک ایمپلنت کره ای تا مدتهای طولانی استحکام خود را حفظ خواهد کرد پس نگران ترمیم و رسیدگی های بعد از جراحی نباشید، دندان پزشکان همواره با معرفی بهترین مارک ایمپلنت کره ای به بیمار توصیه می کنند تا ایمپلنت های مرغوب کره ای را استفاده نمایند زیرا تمامی قطعات آن در داخل کشور موجود است و در صورت بروز مشکل سریعاً می توان رسیدگی های لازم را انجام داد.

برند سون مدیکس در آمریکا مجوز فروش نیز دارد و حتی در کشور آمریکا نیز مورد استقبال قرار گرفته است. این ایمپلنت نسبت به بهترین ایمپلنت آلمانی و سوئیسی بصرفه تر است و بسیاری از بیماران و پزشکان خواستار استفاده از آن هستند. تنوع بالایی در ایمپلنت های کره ای وجود دارد به همین خاطر جراحان به خوبی می توانند مناسب با فک دهان هر شخص و با در نظر گرفتن سایر شرایط، بهترین و مناسب ترین ایمپلنت را انتخاب کنند.

همواره به این نکته توجه داشته باشید که تنها انتخاب بهترین ایمپلنت های کره ای کافی نیست بلکه باید به فکر انتخاب کلینیک و جراح مناسب و حرفه ای نیز باشید تا مرغوب ترین ایمپلنت کره ای را برای شما استفاده کنند، متاسفانه برخی از افراد به اشتباه از متریال نادرست و بی کیفیت استفاده می کنند که نتیجه چنین جراحی هایی هم ضرر مالی دارد و هم اینکه بیمار همچنان از نداشتن دندان زجر خواهد برد.

ایمپلنت کره ای دنتیس

تا به امروز تغییرات زیادی داشته است، یک سری مشکلات در جراحی این نوع ایمپلنت کره ای وجود داشته که تا به امروز به اغلب مشکلات آن رسیدگی شده است، ابعاد متنوعی از این نوع ایمپلنت ساخته و ارائه شده که اس ال ای نوع ارتقا یافته ی این نوع ایمپلنت است. دوام ایمپلنت کره ای بسیار مناسب است به همین خاطر اغلب بیماران بعد از استفاده از این ایمپلنت رضایت خود را اظهار کرده اند. قیمت ایمپلنت دنتیس کره ای و قیمت ایمپلنت کره ای دنتیوم قیمت ایمپلنت کره ای دنتیس بر حسب عوامل مختلف متفاوت است.

معرفی ایمپلنت کره ای CMI

یکی از موضوعات مطرح و مهم بررسی ویژگی های ایمپلنت کره ای CMI و قیمت ایمپلنت کره ای cmi است که طرفداران زیادی پیدا کرده است، این برند خوش آوازه کره ای با قابلیت های ویژه ای که دارد می تواند دندان های زیبا و مرغوبی برای شما فراهم کند.

این ایمپلنت مدت زمانی زیادی نیست که در داخل کشور مورد استفاده قرار می گیرد ولی خوشبختانه نتایج استفاده از آن مورد قبول واقع شده است و نظر افراد و شرکت های مختلفی را جلب کرده است.

امروزه این ایمپلنت فعال با قیمت بسیار مناسبی در اختیار بیماران قرار می گیرد به همین خاطر استفاده از آن برای هرکسی امکان پذیر است، ایمپلنت کره ای CMI موجب افزایش اعتماد به نفس بیمار نیز می شود، دیگر مشکل نداشتن دندان سالم با انجام ایمپلنت برطرف شده است، نگران قیمت و هزینه آن نیز باشید تنها کافی است با آگاهی و کسب اطلاعات بهترین ایمپلنت کره ای را با هزینه پایین تری خریداری نمایید.

افرادی که به دلیل نداشتن دندان نمی توانند وعده های غذایی خود را به درستی میکل کنند حتماً باید جهت انجام ایمپلنت کره ای CMI اقدام کنند، خوشبختانه ورود ایمپلنت های برند کره ای به ایران دشوار نیست و هر گونه از قطعات آن به خوبی در کمترین زمان ممکن در دسترس است به همین خاطر بیمار هیچگونه نگرانی و اضطرابی در مورد ایمپلنت کره ای CMI یا سایر ایمپلنت های کره ای نخواهد داشت.

معرفی ایمپلنت کره ای cis

بیمارانی که از ایمپلنت کره ای cis استفاده کرده اند، رضایت ویژه ای از این ایمپلنت دارند، قیمت ایمپلنت کره ای دندان از اولین و مهم ترین پارامتر هایی است که دندان پزشکان باید در نظر داشته باشند تا بتوانند ایمپلنت مناسبی را به بیمار پیشنهاد دهند و او را راهنمایی کنند که کدام برند مناسب تر است.

ایمپلنت سیس مربوط به برند کره است ولی سایر شرکت های خارجی نیز این ایمپلنت را تولید و استفاده می کنند.

ایمپلنت کره ای cis با قابلیت های درجه یکی که دارد با استفاده از این ایمپلنت فرد به خوبی می تواند سخن بگوید و غذای خود را میل کند، دندان اهمیت بسیار زیادی در سلامتی انسان دارد، عدم داشتن دندان های سالم و مناسب به مراتب مشکلات بیشماری برای افراد به وجود خواهد آورد، ایمپلنت سیس بر سایر دندان های موجود در دهان تاثیر نامطلوبی نخواهد گذاشت در حالی ایمپلنت های بی کیفیت ممکن است سلامتی سایر دندان ها را به خطر بیندازد.

افراد مختلف ممکن است برای کل قسمت فک و یا تنها تعدادی از دندان به ایمپلنت نیاز داشته باشند، فرد بعد از جراحی ایمپلنت سیس احساس خوبی خواهد داشت و اذیت نمی شود، تنها بعد از یک مدت کوتاه فرد می تواند به خوبی از دندان های سالم و زیبای خود استفاده کند و آرامش بیشتری داشته باشد.

لازم به ذکر است که قیمت ایمپلنت کره ای سیس همانند سایر ایمپلنت های کره ای مناسب و مقرون بصرفه است.

برند مگاژن

برند مگاژن از جمله برند های بسیار مناسب و مطلوب کره ای است که ایمپلنت بسیار خوبی را طراحی کرده است در حال حاضر حتی در اروپا نیز از ایمپلنت مگاژن استفاده می شود، این ایمپلنت قوی، متریال بسیار قوی و با دوامی دارد که موجب بین المللی شدن آن شده است. کلسیم فسفات از جمله موادی است که در ایمپلنت مگاژن به کار گرفته شده است و موجب چسبیدن سریع تر و آسان تر آن به دندان می شود. قیمت انواع ایمپلنت کره ای بر حسب ویژگی هایی که دارند، مشخص می شود.

ایمپلنت کره ای SNU

ایمپلنت SNUعملکرد خوبی در فک دهان خواهد داشت، بسیار راحت و با دوام است، بر روی فک دهان سنگینی ایجاد نمی کند و اصطکاک ندارد، ظرافت خاصی در طراحی و ساخت این ایمپلنت به کار گرفته شده است که موجب زیباتر نشان داده شدن دهان و دندان شما خواهد شد.

ایمپلنت SNU دارای استاندارد طلایی است زیرا سطح SLA دارد که موجب شده است از بین سایر ایمپلنت های کره ای برتری پیدا کند.

افرادی که خواستار ایمپلنت دندان هستند باید ساختار فک و دهان آنها به طور کامل عکس برداری و بررسی شود تا از این طریق سایز ایمپلنت مناسبی برای این افراد پیشنهاد شود.

ایمپلنت کره ای استثنایی و فوق العاده است، زیبایی ناشی از انجام ایمپلنت تا مدتهای طولانی برای شما باقی خواهد ماند.

ایمپلنت کره اوستم

ایمپلنت کره اوستم بسیار معروف و شناخته شده است، قیمت این برند 12.5 میلیون تومان است، این برند بسیار پرفروش و با کیفیت عرضه می شود، سازمان غذا داروی آمریکا، ایمپلنت اوستم را تایید کرده است. فناوری های بسیار جدیدی برای ساخت این ایمپلنت به کار گرفته شده است به همین دلیل امروزه با خیالی راحت از نوع ایمپلنت به عنوان جایگزین مناسب برای دندان های طبیعی استفاده می شود. قیمت ایمپلنت اوستم با توجه به ویژگی ها و مشخصات ویژه ای که دارد قابل قبول و بصرفه است.

ایمپلنت کره ای dio

5 برند در ایران مورد استفاده قرار می گیرند، برند دی او را می توان جزء برندهای مناسب و پرکاربرد قرار داد، اگر می خواهید از خدمات ایمپلنت استفاده کنید ، بهتر است ایمپلنت مناسب خریداری نمایید، ایمپلنت دی او از سوی کارشناسان بسیار زیادی مورد تایید قرار گرفته است بنابراین می توان بدون تردید این برند را انتخاب کرد.

قیمت ایمپلنت کره ای dio همراه با هزینه مربوط به ویزیت و تجویز پزشک برای شما در نظر گرفته می شود، هزینه ای که شما برای دندان هایتان انجام می دهید می ارزد زیرا داشتن دندان های مناسب در بهبود ارتباط شما با دیگران نیز تاثیر پر رنگی دارد.

بررسی های زیادی باید در مورد ساختار دندان های شما انجام شود تا جراحی با موفقیت انجام شود.

همیشه خدمات درمانی مربوط به دندان، گران هستند اما با توجه به تاثیری که دندان بر زیبایی چهره شما دارد، نمی توان از اهمیت آن غافل شد، قیمت ایمپلنت کره ای سال 1400 نسبت به سال های دیگر اندکی افزایش پیدا کرده است ولی با این حال تنها کافی است نگاهی به قیمت ایمپلنت برندهای سایر کشور ها بیندازید آنگاه متوجه خواهید شد که قیمت برند کره ای با برندهای دیگر قابل قیاس نیست ، پایین بودن قیمت ایمپلنت کره ای نسبت به ایمپلنت های دیگر، دسترسی ساده و آسان است.

جمع بندی کلی

امروزه ایمپلنت دندان در بین مردم بسیار رواج یافته است زیرا ایمپلنت یک جایگزین مناسب برای دندان خواهد بود.

هر یک از ایمپلنت‌ها چه کره ای چه سوئیسی از انواع مختلفی برخوردار هستند برای ایمپلنت دندان حتماً پیش از هر اقدامی در مورد جنس و کیفیت ایمپلنت اطمینان کافی به دست آورید در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهید شد.

ایمپلنت‌های کره ای نسبت به ایمپلنت های سوئیسی ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و شما می توانید نسبت به بودجه خود یکی از ایمپلنت ها را انتخاب نمایید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رزرو وقت لطفا فرم زیر را تکمیل کنید در اسرع وقت با یکی از شماره های کلینیک (02177737762 ، 02177702655) برای قطعی کردن نوبت‌تان با شما تماس می‌گیریم.

درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. به زودی پذیرش کلینیک برای تعیین زمان معاینه و پاسخ به سوالات‌تان با شما تماس خواهد گرفت.