کدام متخصص ایمپلنت دندان کلینیک دندانپزشکی ترنج
فلکه دوم تهرانپارس ، فرجام شرق ، روبروی اداره برق

برای انجام درمان ایمپلنت دندان به چه دندانپزشکی مراجعه کنم

 

(ایمپلنت در تهرانپارس)

بسیار مهم است که به یاد داشته باشید در صورتی که یک یا چند دندان شما افتاده و نیاز به درمان ایمپلنت دندان دارید، انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان بسیار مهم است. نکته مهم این است زمانی که می خواهید با صرف هزینه بالا دندان جدیدی داشته باشید باید تمام ریسک فاکتورهای شکست ایمپلنت دندان را کاهش دهید. مراجعه به ایمپلنتولوژیست و جراح دهان و دندان خوب یکی از مهم ترین ریسک فاکتورهای موفقیت کاشت ایمپلنت است.

به یاد داشته باشید که جراحی درمان ایمپلنت دندان فرآیند پیچیده ای است که در آن پریودنتیست ها، پروستودنتیست ها، ایمپلنتولوژیست و جراح های فک و دهان در کلینیک دندانپزشکی ترنج درگیر هستند برای انجام درمان ایمپلنت دندان و مشاوره می توانید با کلینیک دندانپزشکی ترنج تماس بگیرید.

متخصص کاشت دندان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مهمترین ویژگی یک متخصص کاشت ایمپلنت دندان این است که مجوز و گواهینامه های لازم برای کاشت ایمپلنت های دندانی را داشته باشد. بهترین انتخاب برای انجام موفق درمان ایمپلنت دندان این است که به یک ایمپلنتولوژیست به جای دندانپزشک عمومی مراجعه کنید. چون ایمپلنتولوژیست یا جراح دهان و دندان آموزش های لازم را در زمینه ایمپلنت دندان دیده است.

سوالات مهمی که در انتخاب یک متخصص ایمپلنت خوب باید بپرسید ؟

  • آیا فضای کافی و استریل در مطب متخصص خوب ایمپلنت دندان وجود دارد ؟
  • آیا هنگام مراجعه به مطب مدت زمان زیادی باید منتظر بمانم ؟
  • در مواقع اضطراری چطور می توانم به او مراجعه کنم؟
  • آیا با روش های پیشرفته جراحی درمان ایمپلنت دندان به خوبی آشنا است؟
  • متخصص چه ساعت هایی در مطب حضور دارد؟
  • آیا رفتن به مطب او مسیر راحتی دارد؟

برای اطلاعات بیشتر و گرفتن پاسخ سوالات خود درباره درمان های دندانپزشکی از جمله ایمپلنت دندان در تهرانپارس می توانید با کلینیک دندانپزشکی ترنج تماس بگیرید.

توصیه کلینیک دندانپزشکی ترنج :

به یاد داشته باشید برای انجام درمان ایمپلنت دندان حتما به ایمپلنتولوژیست ها مراجعه کنید چرا که دندانپزشکان عمومی معمولاً امور مربوط به دندانپزشکی پایه مانند چکاپ های منظم و پاکسازی دهان و دندان روتین را انجام می دهند. البته لازم به ذکر است که گاهی اوقات نیز بیماران نیاز به درمان ‌های دندانپزشکی مانند پر کردن پوسیدگی ها و عصب کشی دارند که دندانپزشک عمومی می تواند پیش از شروع عمل جراحی درمان ایمپلنت دندان انجام دهد.